گردشگری تجاری

گروه بازرگانی جاوید با همکاری شرکت آتیه داران روماک تهران و شرکت شوکا کشور کنیا بر گزار می کند.
یکی از مواردی که منجر به صادرات و ایجاد فضای صادراتی و برگشت امن منابع مالی به کشور می شود بازدید از فضاهای تجاری و ارتباطات تجاری با تجار کشور های هدف می باشد. از این رو این فرصت تجاری برای تجار و صنعتگران عزیز فراهم گردیده تا از فضای فروشگاه ها، نمایشگاه ها و فضاهای صادراتی به مقصد آفریقا در کشور کنیا بازدید نمایند.
همچین کارشناسان ما در نایروبی پایتخت کشور کنیا امکان برقراری رابطه با تجار آفریقایی را برای بازرگانان ایرانی شرکت کننده در این سفر تجاری فراهم می آورند تا همسو با تجربه صادراتی در فضایی امن و هدفمند به امر صادرات بین الملل بپردازند.
تلفن جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر:
09127118172

هلدینگ جاوید در جهت آماده سازی فضای مناسب برای مبادله، تولید و فروش گیاهان دارویی و بلا بردن سطح آگهی در زمینه  علم کهن گیاه شناسی و طب گیاهی در پیشگیری و درمان بیماری ها برگذار می کند.
تلفن جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر:
09127118172

هلدینگ جاوید در نظر دارد جهت ارتقا و سهولت تعامل بین تجار محترم و ایجاد فضای مناسب برای عقد قرار داد، پروفرم تجار ی محصول حنا را در استان کرمان برگذار نمیاد
تلفن جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر:
09127118172

هلدینگ جاوید در نظر دارد جهت ارتقا و سهولت تعامل بین تجار محترم و ایجاد فضای مناسب برای عقد قرار داد، پروفرم تجاری محصول حنا را در استان کرمان برگذار نمیاد
تلفن جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر:
09127118172

ارسال در واتساپ
EnglishIran