نانو کاهگل کالیمورا

استفاده از کاهگل در معماری ایرانی و با توجه به شرایط جغرافیایی کشور ایران اهمیت ویژه ای دارد.ظرفیت بالای حراراتی و دسترسی آسان باعث استفاده فراوانی از این محصول در معماری اغلب شهرها شده است.
امروزه معماری مدرن جایگاه ویژه ای در ساخت و ساز کشور ایجاد کرده است.تلفیق مصالح سنتی با مصالح مدرن جایگاه ویژه ای در صنعت ساخت و ساز کشور پیدا کرده است لذا از این رو استفاده از کاهگل در نماسازی و دکوراسیون داخلی یکی از مصالح مد نظر طراحان و مهندسان عزیز می باشد
استفاده از کاهگل در نمای ساختمان با توجه به شرایط خاص آن و مقاومت پایین در برابر جذب رطوبت و شسته شدن در بارندگی ها از جمله نقاط ضعف استفاده از این محصول زیبا در ساختمان سازی می باشد.
عایق کاری کاهگل:
این محصول از نظر ساختار فیزیکی به صورت مایع بوده و به عنوان افزودنی در تهیه انواع ملات کاهگل به کار می رود. این محصول بر پایه ترکیبات سیلان ها و آلکیل ها با استفاده از نانو ذرات به ابعاد 7 نانو متر فرآوری و تولید شده است و با نفوذ در ملات کاهگل پیوندهای واکنشی ایجاد می کند . محصولی ارگانو سیلان است که اندازه ذره ای معادل 4 تا 6 نانومتر در آب تشکیل می دهد و به عمق 3 الی 5 میلیمتری منافذ ملات کاهگل نفوذ می کند. محصول بخشی از مصالح ساختمانی می شود و آن را به شدت دافع آب می کند
در صورت استفاده از کاهگل معلولی جهت اندود کاری سطوح ساختمانی فقط نانو نمایی کالیمورا را به صورت بین دو الی سه  مرحله بر روی سطح لایه کاهگل اندود شده اعمال نمایید.
توجه شود که انجام هر مرحله پس از خشک شدن کامل مرحله  قبلی اعمال شود و مواد به صورت جذبی و بدون ایجاد لایه بر روی سطح کاهگل اعمال شود.
کاهگل مقاوم شده با مواد نانو علاوه بر مقاومت بالا در برابر رطوبت و شسته شدن در برابر باران های شدید دارای مقاومت بالایی در برابر اشعه های خورشیدی و رنگ پریدگی نیز می باشد.

توضیحات محصول

ارسال در واتساپ
EnglishIran